top of page

Контактні лінзи

Розчини для лінз

Наш інстамагазин

Підписуйтесь 👉

Якщо зручніше - можемо оформити замовлення через Дірект 😉

Знімайте контактні лінзи правильно - це продовжить термін їх комфортного використання ☝️

    Спори про користь-шкоду контактних лінз не припиняються з моменту їхнього винаходу. Сучасні зразки значно відрізняються від перших, а люди, які не довіряють прогресу, все ще оперують старими фактами. Секрет простий - контактна оптика безпечна та зручна, якщо лінзи підібрані правильно.

Чому люди обирають контактні лінзи?

    Якщо у вас немає протипоказань, а лікар-офтальмолог радить, то ви маєте повне право на підвищення якості життя. Наш інтернет магазин допоможе зробити правильний вибір, і ви самі побачите переваги носіння контактних лінз:

 

1. Корекція зору без окулярів. Непомітно для оточуючих зникає комплекс очкарика.

2. Необмежене поле зору. Оцінять водії та люди екстремальних професій.

3. Зручність використання. Для спортсменів, артистів, військових контактні лінзи для очей – це просто порятунок. Заняття фізкультурою, а це біг, плавання, стрибки з парашутом, коханий жінками фітнес, йога – не треба мучитися з окулярами, займайся здоров'ям та радій життю.

4. Зміна зовнішності. Кольорові лінзи для очей – мрія будь-якої красуні, вони кардинально змінюють ваш образ.

    Кому допоможуть контактні лінзи?

 

    Як би сміливо це не звучало, але кожен знайде свої:

  • або коригувальні, а вони потрібні для корекції зору – прозорі та з діоптріями;

  • або декоративні - кольорові чи відтінкові.

    Кілька слів про кожен вид. Контактну оптику для покращення зору, як і окуляри, потрібно ретельно підбирати. Зверніть увагу, потрібна оптична сила може не збігатися з діоптріями ваших окулярів.

Підбираємо лінзи залежно від проблем із зором:

1. Дальнозоркість. Вам важко розглянути предмет на близькій відстані? Допоможе сферична форма, вона правильно фокусує світло на сітківці.

2. Близорукість. Ви чітко бачите близькі предмети, але особи людей, вивіски, номер транспорту – як у тумані? Ця поширена патологія виправляється контактними лінзами увігнутої форми зі знаком "-".

3. Астигматизм. Неможливість бачити предмети, літери, обличчя чітким малюнком, контур розмитий. Не впадайте у відчай, це коригується торичними лінзами особливої форми.

4. Пресбіопія, або вікова далекозорість. Дедалі далі від очей відводите журнал, голку з ниткою, телефон? З віком кришталик змінюється, потрібні мультифокальні контактні.

    Декоративні потрібні не лише для стильних модниць чи костюмованих карнавалів. Їх призначають при дефектах райдужної оболонки, для розподілу зорового навантаження при деяких захворюваннях очей.

Фото кольорових контактних лінз

    Крім того, декоративні контактні лінзи можна замовити з діоптріями. Є думка, що кольорові лінзи, торкаючись ніжної слизової ока, шкодять їй. Це міф! Пігмент, що визначає новий бажаний колір, знаходиться на внутрішній стороні лінзи.

Вартість таких контактних лінз буде вищою, але вони і поєднують у собі не одну, а дві функції: коригування зору та новий (синій, карий, сірий) відтінок ваших прекрасних очей.

Який матеріал використовують для контактної оптики?

    Думаємо, вам небайдуже, з чого зроблені контактні лінзи для зору. Вони на якийсь час стають частиною ваших очей, вашого організму. Добре, що час скляних минув. Зараз використовується матеріал, який має наступні характеристики:

  • оптична прозорість;

  • біологічна сумісність із тканинами очного яблука;

  • хімічна та фізична стійкість;

  • киснева проникність;

  • еластичність, а це – комфортна «посадка».

    У нас представлені м'які контактні лінзи, як найзатребуваніші та найкомфортніші, за відгуками покупців інтернет магазинів України. Матеріалом служить гідрогель і силікон-гідрогель. Така оптика не викликає алергії, не дратує слизову, легко прилягає до рогівки ока.

    Гідрогелеві Лінзи дуже зручні, м'які, але міцні. За рахунок великого вмісту води не пересушують очей, але через низьку здатність проводити кисень носять їх з обмеженням у часі.

 

    Силікон-гідрогелеві, навпаки, добре проводять кисень. Вони зносостійкі, з підвищеною ефективністю зорового сприйняття. Термін безперервного носіння зростає у рази: 6 днів, місяць або до наступної заміни. Купити такі дешево теж не вийде – вони мають надто багато переваг. Ось ще одне – легко чистяться, а білкові відкладення на них не осідають.

Зображення контактної лінзи з контейнером

 

Як довго можна носити пару контактних лінз?

    Уточнимо та конкретизуємо:

  • як довго носити лінзи не знімаюч