top of page

Контактні лінзи на 6 - 12 місяців

Лінзи на 6-12 місяців, фотографія

    Буває таке, що вас запросили на прем'єру або представилася можливість пройтися червоною килимовою доріжкою. У таких випадках носити з собою окуляри буває дуже дискомфортно: у дівчат не залишиться місця у клатчі, наприклад, для телефону; а відстовбурчена кишеня піджака у чоловіка залишає не дуже приємне враження. Як же вчинити?

    Сучасні виробники презентують широку лінійку контактних лінз. Вони виготовляються з різних матеріалів, мають різні розміри та форми, а також відрізняються за термінами носіння. Одними з найбільш популярних варіантів є м'які контактні лінзи на 6 місяців і рік. Їх ще називають традиційними.

Що потрібно знати про контактні лінзи на рік?

    Засоби контактної корекції зору дозволяють ефективно без хірургічного втручання впорається з:

  • короткозорістю;

  • далекозорістю;

  • астигматизм;

  • косметичними дефектами та колірною корекцією.

    Порівнюючи критерії «ціна-якість», споживачі віддають свої 

 

вподобання традиційним контактним лінзам: купити їх не складає труднощів у будь-якій оптиці або інтернет-магазині окулярів з доставкою додому.

    Такі вироби випускаються виключно у скляних ємностях, що є надійним захистом від впливу зовнішнього середовища. Сучасні технології дозволяють використовувати контактні лінзи на рік протягом дня. Але потрібно врахувати, що перед сном їх треба знімати.

    Одночасно і перевагою, і мінусом засобу корекції зору є їх висока щільність та товщина. З одного боку, це дає їм додаткову міцність, а з іншого – ці параметри обмежують доступ кисню до очей.

 

    Традиційні лінзи потребують обов'язкового догляду. Через тривале використання їх поверхня може бути засмічена, наприклад, косметичними засобами або пилом. Також необхідно подбати про захист від мікроорганізмів –використовуйте спеціальні засоби для чищення і мийте руки як перед надяганням, так і зняттям.

Як носити лінзи на 6 місяців?

1.    Обов'язково слідкуйте за гігієною рук під час надягання та зняття.

2.  Після використання добре промивайте лінзи.

3.     Не дозволяйте лінзам висохнути. Для цього зберігайте їх у середовищі спеціального розчину.

4.     Звертайте увагу на термін придатності розчину та його чистоту.

5.     Купуйте новий контейнер для зберігання кожні 2-3 місяці. Це дозволить скоротити кількість мікроорганізмів на лінзах.

6.  Не допускайте використання пошкоджених засобів корекції. Маніпуляції із виробами проводьте спеціальним пінцетом. Він допоможе зберегти цілісність лінз.

7.     Нанесення макіяжу можливе лише після того, як ви одягли лінзи. Перед видаленням – зніміть.

8.    Для кожної традиційної лінзи використовуйте окрему комірку зберігання.

9.  Водні процедури краще приймати без лінз.

10.  При нанесенні лаків та парфуму обов'язково заплющуйте очі, щоб не деформувати вироби.

11.  Проконсультуйтеся з офтальмологом, якщо вирішили змінити тип лінз.

      Ці прості правила дозволять без заподіяння шкоди здоров'ю користуватися контактними лінзами на 6 місяців. Комфорт - перш за все.

Переваги контактних лінз на рік

 

    Розглянувши безліч параметрів даного інструменту (так-так – це інструмент), можна виділити основні позитивні сторони використання традиційних контактних лінз, купити які ви можете у нас в магазині:​

  • Комфортне носіння без частої заміни.

  • Доступна ціна.

  • Висока міцність.

  • Практично не відчуваються при носінні.

  • Широко поширені у торгових мережах.

  • Можливість підібрати будь-який розмір та діоптрії.

   Лінзи стають безальтернативним виходом, коли немає можливості носити з собою окуляри або треба виглядати на всі 100. Якщо зараз для вас вас основним показником є ціна – контактні лінзи на рік стануть ефективним інструментом корекції зору. Дотримуйтесь правил догляду і ви забезпечите собі комфортне носіння на весь термін служби.

Линзы на 6-12 месяцев, фото
bottom of page