top of page

Кольорові контактні лінзи

  Фотографія кольорової контактної лінзи блакитного кольору

      Мрія змінити колір очей довго була нездійсненною. Світ отримав це диво – кольорові контактні лінзи всього якихось 30 років тому! У космос раніше полетіли, чи не так? Та й зараз кольорові контактні лінзи викликають багато запитань.

      Настав час дати цьому геніальному винаходу зелене світло. А також бірюзовий, небесний чи шоколадний!

  Купи кольорові контактні лінзи

      "Купи машину під колір моїх очей" - є легенда, що кольорові контактні лінзи винайшов чоловік, змучений капризами своєї красуні-дружини: дешевше колір очей поміняти, ніж купити під них потрібну річ.

      Це придумали, звичайно, мстиві чоловіки, які не розуміють прагнення жінок виглядати надзвичайно.

      Хоча зараз кольорова оптика – це предмет інтересу і чоловіків також. Зрозуміли, що жінок можна підкорити одним поглядом, а якщо він ще небесного чи бархатно-чорного відтінку, то успіх забезпечений.

       А якщо серйозно, контактні лінзи, саме м'які та кольорові, для масового виробництва подарував світові Семюель Лошаек, народився він в Україні, а працював у США.

  Лінзи, що змінюють колір очей

      Вибір лінз, здатних змінити колір очей, величезний. Як вони працюють? Натуральний колір райдужної оболонки перекривається лінзою з вибраним кольором, але навпроти зіниці залишається безбарвна зона.

      Виробники подбали і про корекцію зору – є кольорові лінзи з діоптріями. У декоративних (нульовках) оптична сила відсутня.

      Всі контактні лінзи можна розділити на 3 види:

  1. Кольорові. Потрібні охочим повністю змінити свій колір очей. Якісні лінзи мають природний малюнок рогівки, який не відрізняється від справжнього ока.

  2. Відтіночні. Для тих, хто не наважується на кардинальні зміни, а хоче підкреслити та посилити красу своїх очей. Лінзи напівпрозорі, додають глибину та виразність вашого погляду.

  3. Карнавальні. Для всіх crazy - сміливих і обожнюючих шокувати оточуючих. Бажаєте неонові кольори, котяче око або долари в очах?

  Красиві кольорові контактні лінзи.

      

      Невже так все просто? Звісно! У нашому інтернет-магазині передбачено все:

  • індивідуальний  підбір по діоптрії, матеріалу, рекомендації офтальмолога;

  • якісні кольорові лінзи купити дешево не можна, це небезпечно;

  • правильне використання з підбором усіх супровідних засобів догляду та зберігання.

  "Минулорічні очі" - без кольорових контактних лінз

      Немає нічого смішного, так називається пісня ВІА «Самоцвіти». Взагалі, треба сказати, що про очі, милий погляд і колір райдужки коханих написано понад сотню пісень. Це не жарт, наберіть у пошуковій системі і переконайтеся, як кольорові контактні лінзи дозволяють вам зараз бути героїнею (або героєм) буквально кожної пісні.

      А щодо «торішніх» очей, це хіба що про модний тренд. Звідки береться мода на колір очей? З фільмів, кліпів, які надовго затрималися на піку популярності.

      Ексклюзивні кольорові лінзи були відомі ще у 30-х роках минулого століття. Щоправда, це потрібно було для гримування акторів: чорні очі – негативний персонаж, блакитні – романтична героїня.

       Актриса «Ангелів Чарлі» - блакитноока Дрю Беррімор після ролі у фільмі вважала за краще залишитися кароокою красунею.

  Фотографія кольорових контактних лінз

      

      Тому, давайте вже вибирати, зупинимося на 5 пунктах:

  1. Як часто я носитиму кольорові лінзи? Якщо щодня, краще вибрати відтінкові, вони красиво підкреслять і посилять ваш природний колір. Для вечірки, весілля чи шикарної фотосесії підійдуть кольорові.

   

  2. Мені потрібні б'юті-лінзи чи оптика з діоприями? Проконсультуйтеся з офтальмологом, оптична сила лінз може не збігатися з діоптріями за окулярами. Є ще варіант: кольорові лінзи-нульовки можна носити з улюбленими окулярами.

  3. Який колір вибрати? Це справа смаку, хоча є переконання, що блондинкам підійдуть світлі тони, а шатенкам – зелені. Яскрава брюнетка Пенелопа Крус у житті - кароока красуня, але на червоній доріжці воліє виглядати зеленоокою спокусницею.

  4. Чи захочеться мені доглядати лінзи? Кольорові, на відміну звичайних, носять від 3 годин на добу. Є винятки, уважно читайте інструкцію. Одноденні легко носити: зняв – викинув, надів нову пару. Але зазвичай кольорові - це лінзи тривалого носіння та вимагають ферментного очищення від білкових відкладень, промивання та зберігання у спеціальному розчині. Всі засоби є у нашому магазині, допоможемо підібрати ідеально.

  5. Чи можуть лінзи нашкодити моєму здоров'ю?Ні, не можуть, якщо все робити правильно та точно за інструкцією.

  "Твої очі як два тумани", але не в кольорових контактних лінзах

      Це також назва пісні. Нехай оточуючі бачать ваші очі як два озера, дві зірки, два виру. Головне, щоб у вас було не як у тумані, а чіткий зір і впевненість, що ти найпрекрасніша, ефектна і красива.

      Тому, підкреслимо ще кілька моментів для вашого доброго самопочуття:

  • при першому застосуванні може виникнути дискомфорт - це нормально, він минає, очі звикають;

  • у темний час доби спостерігається нечітка картинка. Це природно: у темряві зіниця розширюється і за межі, залишеної йому прозорої зони лінзи;

  • не залишайте лінзи на ніч, не намагайтеся в них подрімати, не порушуйте інструкцію;

  • колір лінзи не спотворює картинку, як окуляри: у зелених – усе зелене. Колір бачать лише оточуючі, але не ви;

  • Фарба не стикається зі слизової ока, колір - усередині, тому вони безпечні.

      Насолоджуйтесь життям, пробуйте нове, не бійтеся дивувати інших і радувати себе - вибирайте та купуйте кольорові контактні лінзи, виконайте свою МРІЮ!

  Цветная контактная линза - изображение на фото
  bottom of page