top of page

Одноденні контактні лінзи

однодневные контактные линзы, фотография

    Це вибір людей, які максимально цінують свій час та здоров'я. Кожна третя людина на планеті зупинилася саме на одноразових контактних лінзах. І не дарма, адже вони не вимагають ніякого додаткового догляду та відрізняються надзвичайною зручністю та неперевершеною гігієнічністю. Якщо ви активні, не можете уявити своє життя без подорожей, сповнені енергії та сил або з головою занурені в роботу – купіть одноденні контактні лінзи в інтернет-магазині та ефективно заощаджуйте свій час!

Які можливості надають контактні лінзи на 1 день?

    На відміну від інших, цей вид засобів корекції зору, по суті, допомагає просто забути про такі речі як розчини, контейнери для зберігання та пінцети. Вам не потрібно стежити, щоб вироби не висохли після зняття термінами придатності рідин для обробки. Вся інструкція щодо використання скоротилася до 3 пунктів:

  • Наділ;

  • Походив;

  • Вийняв і забув.

З такими контактними лінзами денного носіння ви забудете про позначки

у календариках про терміни носіння. Крім цього, ви отримаєте цілий ряд переваг в порівнянні з традиційними та іншими засобами корекції зору:

1.  Максимальне збереження здоров'я очей - зникають ризики від появи найпростішої почервоніння, до зараження рогівки мікроорганізмами.

2.  Найкращий вибір, коли ви вперше використовуєте контактні лінзи, щоб банально визначитися з відповідною формою та розміром.

3.     Ви вирушаєте у відрядження чи відпочинок? Не потрібно брати жодних засобів догляду за виробами – зняли, потім викинули.

4.  Денні контактні лінзи мінімізують можливість отримання травми рогівки за рахунок використання пошкодженого виробу, у якого ще не закінчився термін носіння.

5.     Не треба придивлятися до міток, якою стороною використовувати виріб, чи він вивернувся при минулому знятті? Дістали з упаковки – одягли.

6.     Вони просто непомітні для очей, тому що дуже тоненькі та м'які, на відміну від щомісячних та піврічних. Забезпечте собі неперевершений комфорт носіння.

7.     Купити одноразові контактні лінзи можна у будь-якій оптиці або у нас в інтернет-магазині з доставкою додому.

8.     Для тих, хто з максимальною серйозністю ставиться до здоров'я очей - це найбільш безпрограшний варіант. Ризик занести інфекцію у десятки разів менше, ніж при використанні традиційних засобів корекції зору.

9.     До складу одного комплекту входить до 30 штук. Якщо ви випадково пошкодили виріб, просто викиньте –вартість одноденної контактної лінзи значно нижча, ніж будь-яких інших.

10.  Якщо використання лінз у вас обмежується косметичними міркуваннями для створення стилю, то вільно зможете підібрати забарвлення, що вам сподобалися, і властивості.

11. Зменште ймовірність настання алергічних реакцій, застосовуючи денні контактні лінзи. Засоби дезінфекції та очисні розчини, які є основною причиною таких подразнень, просто не застосовуються.

12.  Відмінно підходять для молоді, яка за своєю природою не дуже любить стежити за гігієною лінз тривалого використання: промивати, заливати, акуратно знімати і не втрачати.

13.  Осад на виробі більше не заважатиме огляду, оскільки він просто не встигне накопичитися.

14.  Купити day контактні лінзи – значить, заощадити на засобах дезінфекції, на придбанні всіляких тюбиків, контейнерів, страху пошкодити та багатьох інших складностях, що виникають із місячними та квартальними. Зверніть увагу при виборі виду засобів корекції.

Що ще потрібно знати про контактні лінзи на день?

    Світова практика показує, що вироби цього виду поступово витісняють усі інші. Вони прийдуть на допомогу, коли у вас:

  • короткозорість;

  • далекозорість;

  • астигматизм;

  • косметичні дефекти або потрібна корекція кольору.

    Якщо потрібна корекція зору не на постійній основі, а, наприклад, тільки при відвідуванні кінотеатру або наукової конференції, то застосовувати багатоденні лінзи безглуздо – термін їх використання відраховується з моменту відкриття герметичної упаковки. Вони можуть і пролежати кілька тижнів чи місяців у розчині, приходячи в непридатність. З одноденними контактними лінзами таке немає, оскільки вони надійно ізольовані від умов довкілля.

    Зручність використання таких виробів - вже безперечна перевага. На додаток до цього, сучасні розробки дозволили створити контактні лінзи на 1 день, що відрізняються від попередніх поколінь додатковою легкістю та безпекою.

    Якщо хочете насолодитися небаченим досі комфортом та чіткістю навколишнього світу, то денні контактні лінзи із силікон-гідрогеля – це те, що треба. Практично непомітні, м'які вироби, що не обмежують доступ повітря, припадуть до смаку навіть найвибагливішим. Ваші очі скажуть вам Дякую.

Де найкраще замовити контактні лінзи на день?

     У нашому магазині представлені колекції лінз передових компаній світу в галузі покращення зору. Подаруйте собі комфорт та чіткість зображення. Залежно від ваших переваг та можливостей, фахівці компанії не дадуть вам помилитися у виборі контактних лінз на день:

  • Новачкам у цій справі можна зупинитися на комплекті з 5 лінз, наприклад, BIOTRUE ONEday, щоб не витрачати зайві гроші;

  • Якщо ви вже «розкуштували» зручність щоденних лінз, то придивіться до 15 пар (30 штук) повітропроникних DAILIES TOTAL 1 або Clear 1-day;

  • Для тих, хто з оптимізмом дивиться в майбутнє і не готовий погоджуватися на менше, підійдуть великі упаковки з 90 виробів та MyDay daily disponble.

    Обов'язково звертайте увагу на акції, адже ми частенько балуємо наших улюблених клієнтів приємними знижками. Якщо ви активна, цілеспрямована людина, яка знає ціну свого часу, то контактні лінзи на день – ваш вибір!

одноденні контактні лінзи, фото
bottom of page