top of page

Дитячі оправи для окулярів

Дитячі оправи

Дитячі оправи - фото дівчинки в окулярах

     Якщо повернутись на двадцять років тому і подивитися, які дитячі оправи пропонували офтальмологи, стає зрозуміло, чому діти влаштовували істерики батькам та відмовлялися носити окуляри.

    Зараз, якщо зайти в салони оптики разом з дитиною, його звідти важко ввести. Оправи для дітей змінилися до невпізнання і вже стали модним аксесуаром. Питання тільки в тому, які вибрати, щоб вони були безпечні та стильні одночасно, щоб Вашу дитину не дражнили однолітки.

Дитячі оправи для зору

 

    Лікарі-офтальмологи констатують - кількість дітей, у яких зір не відповідає нормі, збільшується щороку на 3-4%. Це пов'язано з підвищеним зоровим навантаженням у школах та використанням гаджетів. Тому продаж оправ у салонах оптики та інтернет-магазинах також зростає. Як правильно вибирати оправу для дітей?

    Коли офтальмолог виписав рецепт, вирушайте з дитиною за покупкою. Купувати перші, що

 

попалися не можна! Він повинен разом із Вами міряти, міряти і ще раз міряти, доки не вибере ту, що буде ідеальна саме для нього. Рекомендуємо підбирати оправи для дівчаток та оправи для хлопчиків за типом особи:

1. Кругле обличчя: підходять прямокутні, квадратні, трикутні;

2. Овальне обличчя: підійдуть «котячі», круглі, прямокутні оправи;

3. Трикутне обличчя: ідеальні котячі, класична оправа авіатор.

 

    При підборі не забувайте про вік. Дітям до 2-х років підійде оправа кругла, від 1,5 до 4-х років – квадратні, від 4-х років можна підібрати будь-яку, але не забувайте про форму обличчя!

Пам'ятайте, що дитині вони повинні подобатися, інакше він не захоче їх носити, і цілком може зламати, і викинути.

 

    Оправи для підлітків підбирати легше. Вони вже самі знають, які модні тенденції, і як підкреслити свою індивідуальність за їх допомогою. Але це не означає, що Ви повинні усунутись від процесу підбору. Головне – не нав'язувати підлітку ту чи іншу модель лише тому, що вона подобається Вам. Просто будьте поруч із ним і підказуйте, які йому найбільше підійдуть.

Оправа для окулярів для дітей: який матеріал вибрати

    Перш ніж купити дитячу оправу, важливо правильно підібрати матеріал, з якого їх виготовляють. Раніше вони виготовлялися з металу, але зараз їх практично перестали випускати, оскільки метал часто окислюється, здавлює перенісся. Особливо вони незручні в зимовий час, метал розжарюється і завдає маси незручностей.

    Якщо дитині ще не виповнилося 12 років, радимо вибрати ті, що зроблено із полімерних компонентів. Їх відмінні риси в тому, що вони:

1. Легкі;

2. Міцні;

3. Зручні;

4. Відсутні дрібні деталі.

    Ціна - окрема, приємна тема. Багато виробників беруть за якість у два-три рази дорожче. Бренд Glory - розкручена марка, її лейлб красується на дужці, впізнаємо і любимо.

    Але до ціни питань немає, вона повністю відповідає високій майстерності, цікавому дизайну, довговічності виробів. Якщо ви хочете купити glory зовсім дешево - це на ринок, там багато підробок. Якості лише немає.

    Такі оправи можуть згинатися у будь-якій площині, забарвлюються в гіпоалергенні барвники.

Є й дитячі оправи для силіконових окулярів. Їхні переваги в тому, що вони:

1. Гіпоалергенні;

2. Мають оригінальний дизайн;

3. М'які;

4. Довговічні.

    До дитячих оправ є ряд вимог - матеріали, з яких їх виготовляють, не повинні викликати алергії у дитини, не стискати вуха та віскі.

    Що стосується кольору оправ, то тут теж є свої особливості, пов'язані з віком:

  • Діти віком до 6 років - їм підходять яскраві кольори оправ;

  • Діти 7-10 років – ухил на спортивне забарвлення;

  • Від 10 до 15 – кольори модні за сезоном та гармоніюючі із зовнішнім одягом.

 

    У жодному разі не купуйте вироби поза офтальмологічними салонами або спеціалізованими інтернет-магазинами, що пропонують якісну та сертифіковану продукцію. Так, вони можуть коштувати відносно дешево, але якість залишає бажати кращого і жодної гарантії те, що прослужать хоча б 1 місяць, ніхто не дасть.

    Оправи для окулярів дитячі пропонує наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо Вам великий вибір комфортних та стильних дитячих оправ. Якщо хочете оправу для дітей купити за найкращою ціною, звертайтесь! У здобутих у нас окулярах Ваші діти будуть самі стильні.

Хлопчик в окулярах, фото
bottom of page