top of page
Жінка в сонцезахисних окулярах жіночих, фотографія

Жіночі сонцезахисні окуляри

Фотографія жінки в сонцезахисних окулярах

Жіночі окуляри від сонця

     Одні жінки завжди в курсі модних новинок, а другі споминають про них, коли сонце вже сліпить очі, тому беруть перші що попалися. Є ще третя група – вони взагалі їх не носять. Дивно, як тема про сонцезахисні окуляри зараз поєднає всіх - помріємо про теплі літні дні, про красиві образи, про приємні покупки для себе коханої.

5 причин купити окуляри від сонця

Взимку від сліпучого снігу очі втомлюються, ходимо і щуримося. Навесні очі неможливо відкрити – сонце, блакитне небо, нестача вітамінів. Вони сльозяться і просять, ні, благають: захистіть! Окуляри від сонця потрібні всім жінкам з простих причин:

  1.    Захистять від УФ-випромінювання. Втратити зір бояться, чому ж дозволяють сонцю руйнувати своє здоров'я?

   2.   Врятують від передчасних зморшок. «Гусині лапки» старять, ніжна

шкіра навколо очей засмагає, стає сухою, а білі зморшки чудово видно у приміщенні, в тіні.

   

 3.    Оправа скоригує будь-який недолік. У нашому магазині ви неодмінно знайдете свої, в яких лоб здаватиметься вище, скули красиво виділятимуться, очі стануть величезними та загадковими.

 

4.  Доповнять модний образ. А іноді надихнуть на новий стиль: із круглою оправою будете романтичною дівчинкою, із дзеркальними лінзами – загадковою незнайомкою, а якщо купити форму «котячого ока», то елегантною леді.

5.  Збережуть комфорт. Окуляри – це зручний та затишний світ. Це ширма, якою ви відгороджуєтесь від ворожого світу. Ви знаєте, чому поліцейські мають носити окуляри? Очі – дзеркало душі, у кожної людини свій внутрішній світ. А на роботі вони мають бути об'єктивними і не показувати своє особисте ставлення.

     Вивчивши відгуки від щасливих власниць красивих сонцезахисних окулярів в інтернет магазині, вирішуємо самим розібратися: до яких варто придивитися, що варто носити. Адже ці аксесуари модними лише рік не бувають, вони завжди актуальні, та й вибір величезний.

Жіночі сонцезахисні окуляри - що будемо носити цього літа

   

    Модні деталі сонцезахисних окулярів - це матеріал оправи, форма лінз, колір та декор, але про все по порядку:

  • колір настрою - червоний, який він ще буде, якщо лінзи саме такого кольору? Причому форма може бути будь-якою;

  • дивлюся в тебе як у дзеркало. Так, саме так, дзеркальні лінзи не дадуть розгледіти ваші очі. Можете ходити без макіяжу, ефект все одно буде карколомний, особливо з тонкою оправою;

  • чим більше кохання, тим нижче… у нашому випадку це оверсайс, величезна оправа, в пів-обличчя. Матеріал - саме той, який ви любите: фактура під мармур, дерево і навіть мереживо. Шукайте такі окуляри від сонця по фото, це треба побачити!

Фотографія жіночих сонцезахисних окуляр на моделі
  • давай політаємо, що ще можна робити в авіаторах? Вони залишаються на піку популярності, їх люблять багато брендів, тільки окуляри стають трохи витонченішими, елегантнішими;

  • вінтажні знову вириваються вперед, начебто, як у бабусі, але колір смарагдовий, або доданий декор на дужках;

  • спортивні тренди впливають на модні образи жіночих сонцезахисних окулярів. Невловима, але окуляри для плавання, для занять гірськолижним спортом;

  • купити круглі сонцезахисні окуляри раніше вирішувалися лише шанувальники кота Базіліо або Гаррі Поттера, зараз настав час!Круглі окуляри стали великими, ця класична форма йде багатьом, кольорові лінзи з градієнтним напиленням зроблять ваш образ незабутнім будь-якої пори року!

    Якщо ви не зробили свій вибір серед представлених жіночих сонцезахисних окулярів, то сміливо змішуйте та поєднуйте різні стилі. Шукайте в інтернет магазині окуляри з подвійною оправою - дивуйте та зачаровуйте оточуючих!

bottom of page