top of page
Оправи Мегаполіс - зображення

Оправи MEGAPOLIS

 

Оправа для окулярів Мегаполіс

Megapolis оправа фото на моделі

    Оправа megapolis сама по собі є гарантом вишуканості та своєрідного шарму. Вона призначена для людей з активною життєвою позицією, які вміють підкреслити вибраний стиль одягу правильно підібраними аксесуарами. За допомогою своєї ідеально підібраної моделі можна виділити переваги обличчя і вміло приховати недоліки, створюючи неповторний образ і унікальний стиль.

Матеріали для оправи Megapolis

    Покупці мають можливість підібрати оправи megapolis, виконані з гіпоалергенних і абсолютно безпечних матеріалів: особливого сплаву монелю з гальванічним покриттям, що не піддається корозії, та ацетату целюлози MAZZUCCELLI. Чому саме він?

 

    Матеріал оправ Мегаполіс:

  • зручний та легкий;

  • приємний для носіння, не викликає алергії;

  • пластичний, чим приваблює дизайнерів,

  • ідеальний для варіацій кольору та форми окулярів.

    Для металевих оправ використовують м'який силікон для носоупорів, що робить контакт зі шкірою дуже комфортним та непомітним. Для більш дорогих та престижних оправ використовують титан.

Форми оправ для окулярів Megapolis

    Цей бренд не диктує моду покупцям, а працює з реальними запитами, чітко відстежуючи модні тенденції. Як тільки у клієнтів з'являється стійка цікавість до певної моделі, така оправа з'являється на прилавках.

    Особливо це помітно в марці Megapolis Free Line, що з'явилася ще в 2015 році, але стійко тримає лідерство. Оправи відрізняються різноманітними формами, широкою гамою кольорів і використанням в декорі кристалів Сваровські. Це можуть бути позолочені вставки на переніссі оправи, гра декору з блискучими кристалами на дужках. Ось уже справді, з медичного засобу окуляри для корекції зору перетворюються на ювелірні прикраси.

     Мегаполіс вміє майстерно поєднувати, здавалося б, непоєднуване: строгу класичну форму оправи - з яскравим елементом на дужці, в авіаторах, що набридли, з'єднає метал і пластик. ​

 

     Секрет від Megapolis, як зробити оправу стильною:

1. Яскрава форма з гострими краями, рубаними краями привертає увагу, але йде не всім. Ледве закруглити кути, привести колір до нейтрального - і ось вже з'явилася затребувана модель оправи окулярів для роботи в офісі

2. Блискучі кристали на окулярах не доречні в повсякденному житті, але якщо прибрати половину з них, витягнути візерунок-доріжки, то з'являється сміливий, хоча стриманий декор.

3. Чоловічі оправи не приймають божевільних ідей авангардних дизайнерів, але чіткі лінії роблять окуляри предметом захоплення.

Окуляри не для всіх, а для кожного

    Властивість товарів, що поєднують якість, модний дизайн і доступні ціни, зветься massluxe.

     Як із цим явищем працює бренд Megapolis:

  • не женеться за безглуздою кількістю виробів, але стежить за наявністю товару в інтернет магазинах, не допускаючи відсутності потрібного;

  • ціна залежить від якісних матеріалів, тому вона вища, ніж у пластмасових підробок і нижча, ніж у брендів, що беруть відсоток за ім'я;

  • всі модні віяння не залишаються поза увагою дизайнерів, але не в кричачому варіанті на один сезон, а в витончених деталях оправ. Це дозволяє бути стильним, але не змінювати дорогу річ для моди кожен місяць.

    

     Мабуть, найважливішою складовою популярності окулярів з оправами Megapolis є те, що вони адаптовані на форму особи, яка переважає у конкретному регіоні, країні. Це не дрібниці, маркою враховується відстань між очима, їхній розріз і величина.

    Тому окуляри Мегаполіс такі різнопланові, мають різну форму оправ, різний колір, декор. У нашому магазині можна підібрати окуляри з оправами Megapolis для чоловіків, жінок та дітей. Для кожного віку та соціального статусу.

    Чудовий асортимент висококласних моделей задовольнить найвишуканіший і витончений смак. Дбайливо ставитися до зору, виглядати стильно, бути на висоті модних тенденцій в окулярах «MEGAPOLIS» легко та доступно для кожного, хто хоче підтримати свій високий статус та індивідуальний імідж.

Оправа Мегаполіс - фотографія на чоловікові
bottom of page