top of page

Щомісячні контактні лінзи

    Це вибір розважливих людей, які не люблять кидатись у крайнощі. Якщо традиційні розраховані на півроку, а щоденні на добу, то контактні лінзи на 30 днів – це золота середина. Застосування сучасних технологій у цьому вигляді корекції зору дозволило до мінімуму знизити негативні прояви як перших, і других.

Що потрібно знати про контактні лінзи на місяць?

    Комплект таких засобів корекції зазвичай складається із 6 лінз. Це дозволяє придбати одну упаковку на 3 місяці, що суттєво економить бюджет порівняно із щоденними.

    Існують 2 основних види таких виробів за періодом носіння:

  • Денного;

  • Пролонгованого носіння – це лінзи, в яких можна спати.

    Перші по своєму догляду нічим не відрізняються від традиційних лінз на 6-12 місяців:

  • Після зняття добре промиваються розчином.

  • Зберігання здійснюється в окремих комірках.

  • Не допускається висихання.

  • Маніпуляції з лінзами проводяться спеціальним пінцетом.

  • Обов'язково стежте за гігієною, коли одягатимете і прибиратимете.

    Контактні лінзи на тридцять днів тривалого користування ідеально підійдуть активним людям, у яких немає можливості щодня доглядати вироби. Достатньо промити їх у спеціальному розчині один раз на кілька днів. Сюди можна зарахувати мандрівників; працівників усіх професій, які мають тривалі зміни; а так само, звичайно, молодих людей та студентів.

    Прогрес останніх кількох років у технологіях корекції зору дозволив створити щомісячні контактні лінзи з нового матеріалу - силікон-гідрогелю. Такі вироби дозволяють дихати оку та уникати почуття сухості. Цей матеріал відрізняється гарною міцністю та підвищеною гнучкістю, що дозволить з великим комфортом використовувати пару лінз протягом довгих годин та навіть доби.

    Кожен виріб зберігається у герметичному контейнері. Час використання контактних лінз на місяць, купити які ви можете у нашому інтернет-магазині «Диво-оптика», відраховується від моменту вилучення їх з окремих блістерів. Пролонговане носіння створює ряд складностей:

1.     Якщо ви відчули сухість в очах, обов'язково потрібно використовувати спеціальні краплі.

2.     Так як вони виконані з тонкого матеріалу, що дихає, то поводитися з лінзами необхідно дуже акуратно, щоб не зашкодити.

3.    Контейнери для зберігання все одно потрібні, тому що хоча б раз на тиждень потрібно дати очам відпочити.

    Зверніть увагу! Не перевищуйте терміну використання лінзи, зазначеного в інструкції. В іншому випадку ви створюєте небезпеку для здоров'я очей.

Які переваги надають контактні лінзи на місяць?

    Широке поширення та любов покупців такі вироби отримали цілком заслужено. Ніякі інші види не можуть похвалитися тривалим періодом використання, ніж щомісячні контактні лінзи. Відгуки говорять самі за себе. Розберемося в основних плюсах, які виділили користувачі:

1.     Одного комплекту вистачає на 3 місяці, що суттєво економить кошти.

2.     Через невисоку товщину і, особливо, застосування силікон-гідрогеля, як матеріалу виготовлення, кисень легко проникає до ока, усувається почуття чогось стороннього.

3.     Якщо застосовуються лінзи пролонгованої дії, то немає необхідності в частому догляді та зміні лінз, що неминуче доводиться робити з традиційними та щоденними.

4.     В них можна спати.

5.     На відміну від традиційних, суттєво знижено ризик випадання щомісячних контактних лінз.

6.     Найвища доступність та поширеність у магазинах оптики.

7.     Можливий підбір як коригувальних, так і косметичних пар, які допоможуть внести до свого образу ізюминку.

8.     Підходять для використання найширшому колу людей багатьох професій і захоплень.

   

    Щоб бути об'єктивними, необхідно так само згадати про складності, що виникають, коли використовуються контактні лінзи місячні. У разі недотримання написаних в інструкції термінів носіння може виникнути запалення очей. Тому, після використання двох-трьох комплектів із 6 виробів, рекомендується відвідати спеціаліста-офтальмолога, щоб носіння лінз було зручним та комфортним. Також бажано уникати повітряних потоків нагрівальних приладів в обличчя.

Як можна замовити контактні лінзи на 30 днів?

    Ми пропонуємо вам продукцію провідних світових брендіву сфері корекції зору. Це міжнародні гіганти "Сіба віжн", "Джонсон і Джонсон", Алкон, американські "Бауш енд Ломб" та багатьох інших.

    Найширший асортимент щомісячних контактних лінз дозволить задовольнити найвибагливіші запити на будь-який гаманець. Наші фахівці допоможуть підібрати саме контактні лінзи, які підійдуть саме вам. Приємним бонусом стануть наші ціни.

    Дивіться на світ іншими очима з "Диво оптика"!

Лінзи на місяць, фото
bottom of page