top of page

Жіночі оправи для окулярів

Жіночі оправи

Жіноча оправа на фото

    Придбання жінкою оправи можна назвати захоплюючим квестом, де результат невідомий до останнього моменту. І навіть тоді, коли товар начебто вибраний, все може початися спочатку. Тому офтальмолог-консультант доводиться іноді витратити багато часу, щоб допомогти дамі вибрати саме ту, що сподобається і підійде за анатомічними параметрами.

    Жіночі оправи не просто медичний виріб, а йелемент цілісного образу, який здатний наголосити на красі або збільшити недоліки обличчя. Тому оправи для зору жіночі повинні підбиратися без поспіху.

Оправи для жінок:

як підбирати

   Насамперед потрібно звертати увагу на форму обличчя. Воно є головним параметром під час підбору.

1.     Овальне обличчя: підійде будь-яка модель очок, хоча найвиграшніший варіант все-таки прямокутні, «метелики», «котячі».

2.     Кругле обличчя: прямокутні, квадратні, незграбні.

3.     Квадратне обличчя: овальні, круглі, авіатори.

 

4.     Трикутне обличчя: авіатори, котячі.

5.     Перевернутий трикутник: окуляри-метелики, котячі. Вони врівноважують образ.

6.     Витягнуте лице: всі моделі окулярів

7.     Ромбоподібне: заокруглені, котячі, авіатори.

    Коли підбираються оправи, вони мають виконати головну функцію коригувати зір та згладити «гострі» риси обличчя. Є ще один параметр, який потрібно звернути увагу, коли підбираються оправи окулярів для дівчини.

1.     Велике обличчя: розмір оправи – від 140 міліметрів.

2.     Середнє: розмір менше 135 і до 127 міліметрів.

3.     Вузьке: розмір менше 125 міліметрів.

 

    Існує ще нюанс, який слід врахувати – форма носа.

1.     Довгий ніс – підійдуть оправи, у яких низька і широка дужка;

2.     Короткий ніс - підходять оправи, у яких тонка і висока дужка.

 

    До речі, жіночі чорні оправи підходять жінкам, які мають широкий ніс. Це також варто врахувати під час вибору.

Оправа для окулярів жіноча: як підібрати до кольору волосся

 

    Важливе значення має при підборі і колір волосся. Для блондинок підійде рогова оправа, чорний, зелений, блакитний відтінок. Брюнеткам варто звернути увагу на окуляри сірого, чорного, срібного, металевого відтінку. Рудоволосим підходять окуляри оливкові, зелені тони.

Жіноча оправа ціни

    Для багатьох жінок визначальним параметром є не тільки колір і форма, але ціновий показник. Є моделі, які коштують дуже дорого, оскільки це бренд. Є ті, ціна яких дуже низька. Звертати увагу на цей параметр під час вибору? І так і ні.

    Якщо жінка працює у бізнес-колах, їй звичайно доводиться обирати брендові моделі. Однак, буває так, що навіть оправа середнього цінового сегмента виглядатиме ідеально, на відміну дорогою. Тому тут варто звертати увагу лише на відповідність формі особи. Не варто орієнтуватися лише на марку виробника. Завжди потрібно дивитися, як сидять окуляри на обличчі.

    На жаль, часто той чи інший магазин жіночих оправ пропонує продукцію низької якості, і не завжди можна визначити, наскільки якісні вироби. Ми рекомендуємо завжди перевіряти окуляри, перш ніж їх купити, чи все гаразд із дужками та скріплюючими елементами. Обов'язково спитайте, з якого матеріалу зроблено окуляри, щоб потім не було алергічної реакції.

    У цьому плані найбезпечніші, ті, що зроблені з титанових сплавів та полімерних матеріалів.

    Багато жінок скаржаться, що за 2-3 місяці окуляри ламаються! Це можливо, якщо товар придбано на ринку, в торговій точці очками, що торгують, від невідомих виробників. Проте, часто й самі жінки винні у цьому, що вони швидко виходять із ладу.

    Потрібно дотримуватись правил поводження з окулярами. Вони завжди повинні бути у футлярі, якщо ви їх не носите. Забороняється знімати окуляри однією рукою – лише двома!

    Дотримуючись всього 2 правил, ви зможете зберегти їх протягом тривалого часу.

    Виникає закономірне питання, а де оправу жіночу для окулярів купити? Тільки в салоні оптики або спеціалізованому інтернет-магазині, який має право продавати такі медичні вироби.

    Ми пропонуємо вам оправи жіночі купити у нашому інтернет-магазині. Наш магазин жіночих оправ готовий запропонувати великий вибір оригінальних та стильних моделей за найвигіднішими розцінками. Вибирайте та купуйте!

Фото жінки в окулярах
bottom of page