top of page

Мультифокальні контактні лінзи

Мультифокальні лінзи, зображення жінки.

     Мультифокальні контактні лінзи - одні з найпрогресивніших інструментів контактного виправлення зору для людей з віковою далекозорістю. Вони дозволяють переключати увагу як на далекі відстані, так і добре бачити поблизу без зміни окулярів або монофокальних лінз із різними діоптріями. Це дуже зручно – тепер людині з пресбіопією для комфортного огляду достатньо мати лише один комплект, що коригує.

    Коли потрібні мультифокальні лінзи?

    Якщо душа завжди може залишатися молодою, то наш організм згодом старіє. Буває таке, після сорока ми звертаємо увагу, що не можемо сфокусуватися, наприклад, при низькому освітленні. Або розглянути текст улюбленої книги зблизька. Це і є перші дзвіночки пресбіопії

    Ситуація стає складнішою, коли, крім вищезгаданих ознак старечої далекозорості, людина мала короткозорість. Ще 10-15 років тому була поширена практика використання двох пар окулярів, двох пар класичних лінз або очок із двома зонами фокусу. Це доставляло ряд складнощів:

  • Необхідністьн осити з собою футляри та контейнери;

  • Постійно міняти засоби корекції один на одного у різних умовах;

  • І відповідно, купувати кілька таких виробів.

   

    Технічний прогрес не стоїть на місці, тому на зміну їм прийшли мультифокальні лінзи, купити які ви можете в нашому магазині. Вони дозволять добре фокусуватися навіть на дрібних деталях поблизу, вдалині та проміжних відстанях.

 Які бувають мультифокальні контактні лінзи

 

    В уявленні багатьох людей контактні лінзи мають єдину оптичну зону. Мультифокальні мають плавні переходи між різними ділянками для кращого фокусування. Якщо розглянути докладніше, такі засоби корекції можуть бути:

1. Концентричні – круглої форми.

2. Моноцентричні – сферичні.

3. Асферичні лінзи.

4. Також сюди можна віднести біфокальні – 2 зони для кращого фокусування.

    Виробники створили цілу лінійку мультифокальних лінз, вартість використання яких відрізняється. Це дає можливість вибрати вироби на будь-який гаманець:

  • Одноденні мультифокальні лінзи дещо дорожчі при постійному використанні, але несуть безліч переваг у зручності, комфорті та гігієні.

  • Двотижневі та місячні – баланс ціни та терміну застосування. Яскравим прикладом можуть бути повітропроникні мультифокальні лінзи air optix.

  • Лінзи тривалого носіння/експлуатації, які допомагають заощаджувати за рахунок того, що міняти їх необхідно раз в півроку. Зазначимо, що такі вироби вимагають додаткової уваги при догляді за ними.

    Всі ці види коштів можуть бути як для безперервної експлуатації, в яких можна спати, так і денного носіння.

Основні плюси мультифокальних контактних лінз

    У сучасному світі все більше і більше людей з віковою короткозорістю віддають перевагу мультифокальним лінзам. Відгуки користувачів говорять самі за себе. Розглянемо основні переваги, що вони виділяють:

1.  Відмінне фокусування зору на будь-яких необхідних дистанціях;

2.     Комфортне використання мультифокальних контактних лінз - йде плавний перехід від дальньої відстані огляду до ближнього та навпаки.

3.  Відсутність необхідності носити із собою кілька видів засобів корекції зору.

4.  Не розбиваються, як це часто відбувається з окулярами.

5.  Деякі види мультифокальних лінз дозволяють плавати, що добре під час відпочинку.

6.  Дозволяють уникнути операцій на очах, пов'язаних із корекцією пресбіопії.

 

    Зверніть увагу! Якщо ви переходите зі звичайних засобів корекції на мультифокальні, то спочатку відбувається адаптація при фокусуванні з коротких на далекі відстані. При глаукомі, травмах очей та катаракті використовувати такі вироби заборонено.

    Якщо ви вводите на пошуковому сайті «Мультифокальні лінзи купити в інтернет», то обов'язково ознайомтеся з асортиментом нашого магазину. Вас порадують і приємно здивують низькі ціни. Якщо ви ще сумніваєтеся в переході з класичних окулярів, то наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на питання, що вас цікавлять, і розвіють існуючі помилки про мультифокальні лінзи.

    Побалуйте себе зручністю та зберігайте молодість довше з «Диво оптика».

Мультифокальні контактні лінзи, зображення
bottom of page