top of page
330 nero megapolis (3).jpg

Окуляри Dackor

Дівчина в сонцезахисних окулярах Дакор

Сонцезахисні окуляри бренду Дакор

    Ура! Здійснилося! Нарешті люди почали розуміти, що покупка сонцезахисних окулярів – справа відповідальна, а з нашою допомогою ще й цікава. У центрі уваги сьогодні – окуляри бренду Dackor. Щасливі власники (а інакше і не скажеш!) даних моделей відзначають 3 плюси, це:

  • комфорт, його помічаєш відразу при примірці, легкі, не тиснуть перенісся;

  • безпека, фотометри показують захист від УФ-випромінювання;

  • стиль, підкуповує злиття сучасних ліній та класики.

    Тут не посперечаєшся, окуляри Dackor спочатку хочеться добре розглянути з усіх боків. Приваблюють несподівані контрасти кольору, оправи виглядають як рами для картин - глибокого, насиченого кольору, з мерехтливими вкрапленнями. Плетені орнаменти на вушниках ненав'язливо переходять у лінію брів, матова поверхня виглядає як тепла замша чи оксамит, це вражає!

    Втім, покупці злукавили і не назвали ще одну гідність - ціна у сонцезахисних окулярів відмінна. Відмінна від цінників тих пафосних брендів, що недоступні для багатьох людей, які цінують якість речей, але вміють рахувати свої гроші.

     Звичайно, хороші окуляри за сотню не купиш, а ті пластмасові пародії на ринку стануть у нагоді, хіба що, для костюмованої вечірки. А ось ще був випадок, який пояснює, як небезпечні дешеві окуляри без захисту від ультрафіолету. Офтальмологи зауважили, що на прийом з опіком сітківки підозріло часто приходять ... таксисти. Це було в 80-х роках. Виявилося, вони для роботи були забезпечені темними окулярами. За чорними скельцями зіниця розширюється, а від шкідливих променів вони не захищали.

    Виробник сонцезахисних окулярів dackor озвучує свою низку переваг:

1. Традиції та творчість. Згодні, класична оправа спокійного темного кольору може чудово гармоніювати із гарними вишневими кольорами. Це виглядає сучасно. А ще - до світлої оправи йдуть темні лінзи і навпаки.

 

2. Якість. Це у виробника Дакор помітно у деталях. Зручність пояснюється антропологічними дослідженнями: враховано різні типи осіб, що забезпечує зручну посадку. Деталі виготовлені у технології лиття, вони точні, гладкі та складні, а отже, прослужать довго.

3. Досконалість. Якщо декор, то продумано до дрібниць: прозорі вставки, металеві клепки, гумові завушники. Якщо чоловіча модель, то враховано всі інтереси: металева оправа, форма авіатора, поляризаційні лінзи. Для жінок лінійка моделей величезна, пластикові оправи, багато декору, а лінзи - градієнтні, щоб не ховати красиві очі.

 

Але вистачить слів, час самому все розглянути, приміряти і здивуватися, як личить вам ці чудові окуляри!

bottom of page