top of page

Чоловічі оправи для окулярів

Чоловічі оправи

Оправа на чоловікові, фото

    Чоловіки у всьому віддають перевагу функціональності, це стосується і такого аксесуару, як окуляри. Вони сприймають їх як атрибут, що виконує функцію корекції зору та елемент стилю. Знаючи це, виробники пропонують чоловічі оправи різних форм та розмірів, створені з різноманітних матеріалів.

    Завдяки моді багато чоловіків тепер ставляться до окулярів, як до компоненту стилю, причому одному з найважливіших. Тому продажі чоловічих окулярів зростають на 25-30% щороку.

 Оправи для окулярів чоловічі виробляються з кількох матеріалів:

1.      Пластмасса;

2.      Металл;

3.      Дерево.

    Пластмасові виготовляють із ацетату целюлози, кевлару та карбону. Завдяки їм моделі виходять міцними, багатобарвними, легкими та гіпоалергенними. Металеві виготовляють з алюмінію, міді, титану та титанових сплавів. Алюмінієві хоч і легкі, але недовговічні! Найміцнішими вважаються зроблені з титану та його сплавів, мають «пам'ять форми», але їхня вартість вища, ніж у інших моделей.

Очкові оправи чоловічі: який стиль підібрати

    Час, коли чоловічі оправи для окулярів для зору були нудні та одноманітні, безповоротно минув. Наразі виробники пропонують красиві чоловічі оправи, що підкреслюють смак та статус їхнього власника. Оправа стала невід'ємною частиною іміджу ділового чоловіка, який дбає про свою зовнішність і про те, яке враження він справляє на оточуючих.

    Тим, хто працює в політичних колах, аналітичних компаніяхможна рекомендувати безободкову лаконічну. Для молодих людей, художників, аніматорів та дизайнерівпереважні окуляри зі сміливими формами та кольором. Для офісних працівників найкраще підійдуть класичні та спортивні моделі окулярів.

    Перш ніж купити чоловічу оправу, потрібно знати, до якого типу особи підійде та чи інша модель.

  • Плоска прямокутна: підходить для круглого та овального типу обличчя.

  • Оправа квадратної форми, круглої, закругленої: підійде для квадратної особи.

  • Кругла, овальна: для трикутного типу.

 

    Звичайно ж, дуже багато залежить від смаку та загальної комплекції чоловіка. Тому можна експериментувати, підбираючи для себе найбільш підходящі за стилем.

Хочемо звернути вашу увагу ще й на розмір оправи:

  • Велика особа - розмір оправи 140 мм і більше.

  • Середня особа - розмір оправи менше 135 і до 127 мм.

  • Вузьке обличчя - розмір менше 125 мм.

    Стильні чоловічі оправи:

де купити?

    Якщо ви хочете придбати якісну та сертифіковану продукцію, у жодному разі не рекомендуємо вам купувати чоловічі окуляри в торгових точках на ринках. Так, вони коштують дешевше, але ніхто не дасть гарантії, що вони не зламаються за 2 тижні. Матеріали, з яких виготовляють такі окуляри, дуже часто викликають алергічну реакцію шкіри, окислюються під час холоду, втрачають свій колір.

    На жаль, багато хто воліє все одно купувати їх на ринку, вважаючи, що заощадить, але в результаті ризикує втратити не тільки гроші, а й погіршити свій фізичний стан, оскільки неправильно підібрані оправи спричиняють головний біль.

    Тому ми радимо вам звертатися до спеціалізованого салону оптики або в наш інтернет-магазин. У нас ви можете купити оправу для окулярів недорого. Ми пропонуємо ознайомитися з каталогом чоловічих моделей, і кожен з вас може вибрати для себе найкращу. Наш інтернет-магазин чоловічих оправ пропонує тільки якісні та стильні моделі. Ціна чоловічих оправ у нас найвигідніша з усіх.

    Не забувайте про те, як правильно знімати окуляри – двома руками! Так вони прослужать довго і не зламаються.

Чоловіча оправа на моделі.
bottom of page