top of page
Фотографія чоловіка в сонцезахисних окулярах

Чоловічі сонцезахисні окуляри

Чоловічі сонцезахисні окуляри на фото на моделі

Чоловічі сонцезахисні окуляри - купити в інтернет магазині    

    Чоловічий асортимент сонцезахисних окулярів на перший погляд одноманітний. Воно й зрозуміло: для жінок окуляри – це прикраса, а для чоловіків – захист від сонця. Це зручно при керуванні автомобілем, заняттями спортом, роботами на відкритому повітрі.

    Втім, якщо зайшли в інтернет магазин, щоб купити чоловічі сонцезахисні окуляри, а не взяли перші, хто попався з вуличного прилавка, то вам відомий чоловічий секрет. Окуляри - це перше, на що дивиться співрозмовник, це стильне доповнення образу сучасного чоловіка. Це статус, рівень життя, самоповага, нарешті! А жінки від чоловіків у темних окулярах просто без розуму!

    Які чоловічі окуляри від сонця слід купити?

    Підказок буде мало, тому що «радь-не радь», але

   чоловік зробить по-своєму. Такий вже його незалежний характер. Сильна підлога вибирає недорогі чоловічі сонцезахисні окуляри, не любить приміряти, тому віддає перевагу інтернет-магазину. Там окуляри можна порівняти за ціною, видом, а у моделей, що сподобалися, прочитати опис. Немає настирливих консультантів, які краще знають, що йде вашій формі обличчя, бороді чи спортивному стилю.

    Розберемося самі, почнемо з видів: виділяють чотири популярні групи чоловічих окулярів:

1. Вайфарери. Класика, вони вигадані півстоліття тому, є дві перевернуті трапеції. Придумав геній, інакше як пояснити, що вони йдуть усім. У чому їхня сучасність? Пластмасу на дужках змінили на якісний, міцний сплав. Скляні затемнені лінзи замінили пластиком з поляризацією, що блокує відблиски. Вайфарери - більшість асортименту чоловічих окулярів інтернет магазинів України через підвищений попит на них. Найяскравіший приклад - Джон Кенеді або Джеймс Бонд перших серій.

2. Броулайнери. Теж придумані не вчора. Оригінальна конструкція з масивної верхньої частини оправи та відсутньої нижньої, хоча вона може бути тонкою металевою. Потовщена планка плавно переходить у дужки, залишаючи вільними від оправи лінзи. Підійде солідному чоловікові у діловому костюмі. Краще приміряти, якщо ви віддаєте перевагу вільному міському кежуалу або спортивному стилю.

3. Тишейди чи «леннони». Круглі чоловічі сонцезахисні окуляри відвоювали собі місце під сонцем. Змінюється розмір, металева оправа, колір лінз, але залишається неповторний шарм, привабливість, іронія образу. Вони ваші, якщо любите капелюхи, ремені, плащі, що летять, і творчість, навіть не обов'язково Джона Леннона.

4. Авіатори. Модель, яку люблять чоловіки, є елементом екіпірування військових пілотів. Тонка оправа, краплеподібна або кругла форма лінз, легка неголеність, формений кашкет - образ американського поліцейського у всіх перед очима. ​

   Сонцезахисні окуляри: колір, ціна та фото

    Чорний суцільний колір лінз серед сонцезахисних окулярів - це не завжди модно, більше є градієнтне напилення. Модний елемент – колір, але його підбираємо осмислено:

  • сірий відтінок більше за інших поглинає яскравість, зручний при водінні машини;

  • жовтий та коричневий – спотворює картинку, але підвищує контрастність, його люблять велосипедисти, спортсмени;

  • зелений прибирає відблиски і не порушує світлове сприйняття.

    причини купити не дешеві чоловічі окуляри

    Брендові, дорогі окуляри купують не на рік, є три причини їх придбати:

Чоловічі сонцезахисні окуляри, фотографія на моделі

 

1. Якість. Матеріал прослужить багато років. Лінзи покриті міцною плівкою, що підвищує зносостійкість.

2. Захист здоров'я. Багатошарове покриття: поглинає ультрафіолет, скорочує відблиски, знижує яскравість світла.

3. Статусність. Справжній чоловік може собі дозволити брендові окуляри, це бачать ваші ділові партнери та жінки.

    Чоловіча оптика набирає обертів, нові сонцезахисні окуляри відповідають усім вимогам сучасного чоловіка. Роби  вибір, приймай рішення, знайди свій стиль!

bottom of page