top of page
Окуляри Мегаполіс на моделі, фото

Окуляри Megapolis

Сонцезахисні окуляри Megapolis

Модель в сонцезахисних окулярах Мегаполіс

     Жінка в елегантному платті, брутальний чоловік в ідеальному костюмі, юна дівчина в легкому парео – що їх може пов'язувати? Відповідь проста - окуляри megapolis.

Цей бренд не зупиняється на одній формі лінз, однотипному кольорі оправи. Мегаполіс вгадує інтереси клієнта та вчасно надає необхідний дизайн. Тому їхні окуляри можна побачити на діловій зустрічі та молодіжній вечірці, в офісі чи на сонячному пляжі. Окуляри Megapolis - це лінія як сонцезахисних, так і окулярів з лінзами для корекції зору.

Поєднання якості та доступності в окулярах Мегаполіс

    Окуляри megapolis - це бренд сучасної оптики, який користується заслуженою популярністю. Ця марка, яка знайшла шанувальників навіть серед найприскіпливіших причіп, з'явилася в 2003 році і з кожним роком стає все більш затребуваною.

    Що робить окуляри бренду Мегаполіс таким популярним? Це три кити маркетингу:

  1. Якість матеріалів виробу.

  2. Доступність за ціною.

  3. Орієнтованість на конкретного споживача.

     

     Сонцезахисні окуляри megapolis відповідають вимогам споживача і за стильовим виконанням, і за матеріалами, що застосовуються у виробництві оправ, і найголовніше за середньою ціновою категорією що є важливим фактором у формуванні високого попиту у клієнтів.

     Також в основі такого інтересу споживачів лежить те, що ця колекція створена таким чином, щоб враховувалися типологічні особливості осіб певного географічного регіону. Погодьтеся, можна в будь-якій знайти круглі, овальні, квадратні обличчя, але конкретний тип, властивий даному регіону, все ж таки переважає.

"Massluxe" - особливе явище, яке повною мірою відображає політику фірми, засноване на престижі та масовості. «MEGAPOLIS» підтримує свою репутацію не лише модним дизайном, а й найновішими технологіями виробництва, в якому використовуються сонцезахисні лінзи тільки відмінної якості,розроблені для 100% захисту від шкідливого ультрафіолету. Категорія фільтрів лінзи CR39 відноситься до Cat. 2 (18% - 43% світлопроникності, середній відтінок, антивідблиск ефект).

Наголошують на індивідуальності окуляри Мегаполіс

   Що насамперед ми помічаємо та виділяємо серед натовпу? Людської фігури в окулярах. Саме на стильних та модних оправ, що підкреслюють бездоганний смак їхнього власника, затримується наш погляд. Зовнішній вигляд окулярів є для покупця основним. Цю мету ставлять перед собою майстри бренду Megapolis  - перетворити засіб для корекції зору на стильний аксесуар, що підкреслює індивідуальність.

    Що відзначають володарі очок Мегаполіс у численних відгуках? Перед вами рейтинг, складений за матеріалами сайтів-відгуків:

  • відмінно сидять, зручні в носінні;

  • красиві, стильні, всесезонні;

  • якісні, довговічні;

  • ціна відповідає якості;

  • ремонтопридатні, якість витримує дрібний ремонт, замінюються деталі;

Орієнтація на користувача, а не на окуляри

Megapolis - фото окулярів на чоловікові

 

    Клієнтоорієнтованість - Головний козир марки Megapolis. Можна розробити супермодний дизайн, винайти новий матеріал для лінз, прикрасити оправу діамантами і чекати, хто купить це диво оптики.

    Бренд Мегаполіс пішов іншим шляхом. Компанія, що тривалий час працювала посередником між виробником і покупцем, зрозуміла, як перші далекі від народу. Вона вивела на ринок власний бренд для конкретних людей, а не просто окуляри. Поєднавши дві прості речі: якість та доступну ціну. Клієнти Мегаполісу платять за чудову річ, а не за розкручене трендове ім'я.

Баланс між модою та реальним життям у Megapolis

Жіночі сонцезахисні окуляри Мегаполіс, фото на моделі

     Погляньте на модельний ряд окулярів Мегаполіс, вони такі різнопланові, що їх поєднує в один бренд? Розглянемо 3 приклади:

1) Ось окуляри класичної форми, середній розмір лінз, але колір лінз: рожевий, бузковий, бежевий, дзеркальний. Їх із задоволенням беруть жінки елегантного віку.

2) Погляньте на інші, що носить ваш керівник- Строгу форму темного кольору несподівано підкреслює оригінальний дизайн дужок. Це поєднання пластику та металевого сплаву. Такі окуляри можна одягнути і з діловим костюмом, і з джинсами.

3) Ще приклад – великі круглі ретро-окуляри. Здавалося б, це одноразовий аксесуар, але використання на оправі емалі та лаку робить їх привабливим для молоді.

    Все це робить окуляри Megapolis не просто модним писком на один сезон, а улюбленим предметом на роки. Та й якість оправ дозволяє. Для них використовується ацетат целюлози від гуру – італійської компанії Mazzucchelli. Дизайн на межі високої моди та реального життя, зухвалості та стриманої класики - все це є окуляри Мегаполіс. Вони поза часом, поза модою, поза віком покупця.

 

    Кожен знайде свої очки, навіть не одні!

bottom of page