top of page

Двотижневі лінзи

2-тижневі контактні лінзи, зображення

    Двотижневі контактні лінзи – продукція нового покоління з широким спектром офтальмологічних можливостей

    Турбота про очі для тих, хто відчуває дискомфорт і певні обмеження через різні очні захворювання і знижену гостроту зору, полягає в правильному догляді за таким чутливим органом, доборі спеціальних офтальмологічних препаратів.

 

    Сучасній людині, незалежно від статевої приналежності та віку, надається можливість підібрати якісні контактні лінзи, які допоможуть побачити світ «по-новому», насолодитися його яскравими фарбами.

    

     Асортимент офтальмологічної продукції великий, її підбір слід здійснювати в оптиці під керівництвом кваліфікованих та досвідчених офтальмологів. Ми ж у свою чергу рекомендуємо звернути свою увагу саме на двотижневі лінзи. Це категорія товарів, що має масу переваг експлуатаційного характеру.

Особливості експлуатації

    Виходячи з назви «двотижневі», можна зрозуміти, що термін їх експлуатації становить 14 днів, і не більше. При цьому відлік починається з першого дня, коли був розкритий блістер із продукцією.

   Відрізняються вони м'якістю та комфортним носінням, використовувати можна по-різному:

1. При денному використанні (знімати на ніч, поміщати у розчин) – термін експлуатації 2 тижні.

2. При пролонгованому використанні (безперервно носити, не знімати навіть уночі) – термін експлуатації 7 днів.

    Кожна модель лінз двотижневого носіння має характеристики. Перед тим, як придбати продукцію, необхідно ретельно вивчити інструкцію, розповісти про свої побажання офтальмолога.

Чому варто віддати перевагу двотижневим контактним лінзам?

    Двотижневі лінзи купити варто однозначно, але спочатку не завадить познайомитися з ними ближче. Цей офтальмологічний продукт відрізняється:

1. Мінімальний ризик розвитку бактеріологічної інфекції. За рахунок того, що ліпідні та протеїнові речовини не осідають на поверхні рогівки, вона залишається чистою, зволоженою без ознак подразнення.

2. Повітропроникністю. Болючі відчуття під час експлуатації виключені.

3. Комфортним носінням. Ви забудете, що таке роздратовані, червоні очі, з підвищеною сльозогінністю.

4. Високим ступенем захисту від ультрафіолету. Проте використання сонцезахисних окулярів ніхто не скасовував.

5. Необтяжливим доглядом.Засоби для очищення та зберігання лінз для очей на 2 тижні ви зможете придбати у будь-якій оптиці.

6. Високим ступенем прозорості.У процесі носіння лінзи не встигають каламутніти, тим самим надаючи можливість бачити чітку і ясну картинку навколишнього середовища.

   

Запобіжні заходи при використанні лінз для очей на 2 тижні

    Як і будь-який вид контактних лінз двотижневі варто "носити" правильно, а саме:

1. Здійснювати їх своєчасну заміну.

2. Дотримуватись правил догляду та зберігання.

3. Дотримуватися правильного режим носіння.

     Для зберігання підійдуть універсальні розчини та спеціальні контейнери, які допоможуть запобігти розмноженню бактерій, підтримають стерильну чистоту.

    Офтальмологи радять користуватися двотижневими контактними лінзами протягом тижня, після чого дати очам можливість відпочити. На наступну добу краще віддати перевагу очкам. Не варто відмовлятися від зволожуючих крапель людям, які страждають на надмірну сухість рогівки.

 

Який варіант двотижневих контактних лінз вибрати?

    У тому, що двотижневі контактні лінзи гарні в носінні, можна переконатися, вибравши якісну продукцію. Ринок офтальмологічної продукції тішить, але краще віддати роль лідерам. На сайті нашого магазину ви можете придбати:

  1. Контактні лінзи Acuvue Оазис на 2 тижні

  2. Контактні лінзи Acuvue Оазис for Astigmatism

    Наш інтернет-магазин пропонує придбати контактні лінзи від виробників, які надають офтальмологічну продукцію у різному ціновому сегменті. При виборі, робіть упор на рекомендації офтальмолога і власні фінансові можливості, адже заміну слід проводити регулярно, а це потребує деяких капіталовкладень.

    Лінзи акув'ю двотижневі, і продукція Джонсон та Джонсон виправдають ваші побажання. Використання двотижневих контактних лінз - це добрий експеримент над власним здоров'ям, завдяки якому ви зможете з упевненістю дивитися у майбутнє, без страху та дискомфорту.

Двотижневі лінзи Акув'ю на фото
bottom of page