top of page
Фото оправи для окулярів

Оправи для окулярів:

Красива оправа на фото

    Чи знаєте ви, чому окуляри в оправі ніколи не вимруть, а лінзи не переможуть? Кому треба дати по руках за оправу із золота? І чому інтелект у 20 столітті можна було вгадати по роговій оправі? Про окуляри для зору можна говорити нескінченно, але не витрачатимемо час, знаємо, що ви прийшли в інтернет магазин не казки слухати, а вибрати якісну та гарну оправу.

    Оправи для зору

    Посперечаємося, що серйозна молода людина в окулярах у вас асоціюється зі словом «розумний»? Чому? Багато читав – зіпсував зір. Це ж просто! Тому сьогодні ми одягнемо на ніс окуляри в шикарній оправі і розумнішим.

 

     Кто родом из 20 века, тот  знает, что мир рушился, если тебе выписывали окуляри. Громіздкі оправи каламутного кольору спотворювали обличчя, і прощавай – ти більше не перша красуня інституту! Окуляри були однакові у всіх - молодого чоловіка та бабусі, ділової жінки та дівчата-першокласниці.

    Хто вигадав із жахливого предмета зробити оправу – твір дизайнерського мистецтва – той наш кумир! Окуляри зараз носять усі, і зір тут ні до чого - вся справа в оправі. Вона стала стильним доповненням модного образу.

 

Купити очкову оправу в інтернет-магазині України.

    Розмірковуючи, яка оправа краща, йдемо в міру спадання у виробах цієї самої оправи:

  • Ободкова - це означає, що лінза обмежена з усіх боків, матеріал – будь-який. Своєю спокійною геометрією може вигідно подати навіть найпересічніша особа - головне, знайти свою форму. Оправа тримає будь-яку лінзу, навіть важку. Улюблена модель покупців, стабільний попит на неї в магазині Диво-оптика. Чому? Класиці не треба доводити, хто у хаті господар.

  • Напівободкова - зверху розташована металева оправа, знизу - немає ні якої! Модель легка, але лінза має бути полімерною, оскільки скло не витримає. Хто купує? Люблять ділові леді, окуляри цікаво виглядають, є в них якась родзинка. До речі, напівободок може бути і знизу, але це прерогатива чоловіків, вони люблять так виділитися. Чоловіки дивні – це виглядає як мішки під очима та відсутність брів.

  • І, нарешті – безободкова. Чи не обмежує бічний огляд, оправи немає, лінзи кріпляться відразу до дужок. Окуляри непомітні, тож дуже ефектні!

    Чоловіки люблять такі окуляри за лаконічність, природність та відкрите обличчя. Їм, і справді, не завадить: у чоловіків «тунельний» зір – бачу перед собою мету, не бачу перешкод. У жінок периферійний зір досягає 180⁰, їм безободкова оправа потрібна просто для демонстрації прекрасного обличчя.

Купити дешево оправу для окулярів безободкову або напівободкову  не вийде - міцність кріплення залежить від якості матеріалів.

Купити оправу в оптиці

    Чорне дерево, шкіра пітона, слонова кістка - натуральні матеріали для оправ. У кого така колекція? Правильно, королева Великобританії. Говорять, що існують ще окуляри із золота. Тут майстер перестарався, вийшло важко, недовговічно та непрактично.

Ми дуже критично ставимося до підбору матеріалів для оправ, тому для вас:

    З якого матеріалу виходять найкращі оправи? Починалося все з металу, потім пластмаса вирвала першість. З появою титанових сплавів металеві оправи знову потрібні. Вони довговічні, витончені, виглядають елегантно. Тільки їх не люблять жителі Крайньої Півночі. Здогадалися чому?

Фото жінки в елегантному медичному оправі

    

    Пластик зараз переживає пік своєї популярності. Матеріал міцний, приймає температуру тіла, комфортний, гіпоалергенний, дешевший, ніж металеві оправи. Для дизайнерів – море можливостей – вони грають із кольором, декором, формою.

    Взяти все хороше, поєднати – от і вийдуть окуляри з комбінованою оправою. Якщо важко визначитися з вибором - треба брати все! У іспанського короля Карла V було 27 пар очок, чим ви гірші?

Які окуляри хочу - такі і ношу

    Страшно уявити, що колись окуляри для покращення зору були під забороною. Так колись за часів правління Павла за носіння очок з металевою оправою позбавляли посад при царському дворі.

    Використовуйте величезний асортимент нашого інтернет магазину, вибирайте будь-яку форму оправи окулярів, вам все дозволено, наприклад:

 

    1. Авіатори - найпопулярніша модель у світі. Раніше вважалося, що це чоловіча форма - невипадково вони були розроблені для військових льотчиків. Зараз декоровані кольором, стразами авіатори впевнено захопили чудові пані. Якось дизайнери Dolce & Gabbana випустили пару очків-авіаторів за божевільною ціною 400 тисяч у. е. Вони були продані. А зараз зверніть увагу на чудову ціну наших моделей!

     Авиаторы отлично подойдут к круглому, треугольному, узкому лицу - широкая внешняя часть линз смягчает и корректирует овал.

    2. Котяче око любила Мерилін Монро, кажуть, подібну форму вигадав сам Крістіан Діор для показу своїх моделей, йому треба було вивести на подіум дівчину з нестандартним розрізом очей. Ці окуляри, а може, ця дівчина влаштували фурор!

    Ідеально підійдуть дівчатам із трикутною формою обличчя.

 

    3. Тишейди, або круглі окуляри можуть зробити ваш образ ульта-сучасним. Ця модель вимагає до себе підвищеної уваги її власників.

    Окуляри для зору ми носимо щодня. Отже, ви повинні чітко уявляти, який у вас образ сьогодні. Класичний костюм, човники – це інтелектуалка. Довга сукня, що летить, розпущене волосся - а ля романтик, етнічна туніка, джинси, фенечки - хіпі.

Каталог хороших оправ

    У Японії винайшли окуляри для схуднення – це не жарт, окуляри збільшують їжу, але не руку з вилкою. Багато не з'їж! Та гаразд, з Японією, ми винайшли електронне меню-каталог. Знаєте, як буває у ресторанах? Вам воду із газом? Ні. З льодом? Так.

    Якщо важко розібратися, які підійдуть саме тобі, але ми допоможемо!

  1. Оправа має збалансувати форму особи. Вузьке обличчя візуально розширити, але в міру. Широке – звузити тонкою оправою, але не маленькими розмірами лінз.

  2. Обов'язково зверніть увагу на розміри, які вказані на моделях. Буде ідеально, якщо ви підберете окуляри за цифрами на окулярах, які плануєте оновити.

  3. Окуляри для зору за кольором підібрати простіше, ніж сонцезахисні. Зазвичай шукають нейтральне, тепле, прозоре те, що підходить до будь-якого гардеробу. Втім, в останні роки популярні яскраві, великі, оправи оверсайз, що виділяються на обличчі.

    Якщо ви закохалися у яскраву та незвичайну форму, то відмовляти вас ніхто не буде, це ваш вибір! Чи не можете визначитися з кольором? Не ламайте голову – спробуйте безободкову оправу.

Якщо вибрали, не відкладайте насолоду, замовляйте. Товар сформують для відправлення цього ж дня.

Сподіваємося, наша чергова зустріч відбудеться вже незабаром, якщо ви зателефонували

068 8 555 317 і зробили покупку. Чому?

Тому що окулярів із відмінними оправами багато не буває!

Чекаємо на вас прямо сьогодні!

Красива оправа для окулярів на жінці.
bottom of page