top of page

Аксесуари для контактних лінз

Аксесуари для контактних лінз - фото контейнера для лінз

    Сьогодні нікого контактними лінзами не здивуєш. Вони допомагають нам вирішувати проблеми із зором при цьому не носити великовагову оптику на обличчі, яка завдає таких незручностей як сповзання вниз, запотівання скла. Крім найголовніших помічниць у спогляданні чітких ліній навколо, є те, що допомагає служити їм довше і безпечніше для очей. І в цій статті поговоримо про важливої атрибутиці у змісті та догляду за контактними лінзами.

Аксесуари першої необхідності

    Власники багаторазових лінз чудово знають, що покупкою парою контактної оптики не обійтися і купується як мінімум будиночок для помічниць нашого зору. В основний набір для контактних лінз варто купити:

  • Контейнер для лінз - надійне місце для зберігання. Контактні лінзи там не лише зберігаються, а й очищаються у спеціальному розчині. Оскільки в процесі носіння на поверхні можуть потрапляти мікроби та інші забруднення, а занурюючи їх в контейнер з розчином проводиться дезінфекція.


 

  • Пінцет не менш важливий. Він буває або повністю силіконовим, або пластиковий із силіконовими кінчиками. Пальцями не дуже зручно виловлювати лінзу з контейнера, набагато ефективніше це робити пінцетом.

Додаткові аксесуари для контактних лінз

    Крім основної атрибутики, є ще аксесуари для зручнішого використання лінз. Найчастіше ними користуються люди, які воліють мати аксесуари при собі або часто бувають в роз'їздах, а носіння бутлі розчину не приносить їм великого задоволення. Для таких цілей передбачено дорожній набір для контактних лінз. Що він може містити:

1.  Футляр.

2.  Контейнер для лінз.

3.  Пінцет.

4.  Флакон для розчину.

5.  Присоски для лінз.

      Функція футляра для контактних лінз багатьом відома. Він представлений у вигляді компактної коробочки, яка може вмістити вищезгадані пункти 2-5. Футляр рятує сумочки та кишені від протікання розчину, якщо кришка контейнера нещільно закрита. Для зручнішого використання в них може бути вбудоване дзеркальце.

 

      Якщо перші чотири пункти це найпоширеніший комплект, то п'ятий, присоска для контактних лінз, відомий не всім. Цей пристрій виглядає як стрижень із присоскою на одному кінці. Вона використовується для зняття твердих лінз. Руками знімати такі лінзи не варто, тому що можна травмувати очі.

Чи потрібно доглядати аксесуари?

 

    Що буде, якщо їсти з брудного посуду? По-перше, це негігієнічно, а по-друге, ви можете нашкодити своєму шлунку. Також відбувається і з приладдям для лінз. На пінцеті та використаному контейнері для контактних лінз можуть з'являтися мікроби. Промита лінза в спеціальному розчині зіткнувшись з неочищеним приладдям вже не буде стерильною, а значить і безпечною.

    Основні етапи гігієни ваших аксесуарів:

  • Утримувати контейнер у чистоті. Після того, як лінзи витягнуті і надіті, потрібно вилити стару рідину і промити контейнер свіжою порцією багатофункціонального розчину. Після цієї процедури просушити контейнер відкритим.


 

  • Промивання пінцету та присоски перед кожним використанням. Не варто пропускати цей пункт, оскільки на цих пристроях також можуть оселитися небажані гості, за час очікування свого часу.

 

      Якщо ви власник контактної оптики, намагайтеся купувати якісні аксесуари для лінз і стежити за їхньою гігієною.

Аксесуари для контактних лінз - фотографія розчину та контейнера
bottom of page